Kagu-Eesti Puiduklaster on avatud organisatsioon, mis tegutseb Lõuna-Eesti puidu- ja mööbliettevõtjaid koondava ühendusena. Klastrisse kuulub 24 mööbli- ja puiduvaldkonna ettevõtet Võru, Põlva, Valga ja Tartu maakonnast, lisaks toetajaliikmed Pärnust ja Tartust.

Klastri liikmed:

Ami Treipuit OÜ, Antsla-Inno AS , A&Ed Wood OÜ,Deconord OÜEstopuit OÜ, Genetrade Wood Baltic OÜGuido Mööbel OÜKapa Puit OÜ, Kavval Reppän OÜ; Lasva Liimpuidu AS, Loov Interjöör OÜLoretta Mööbel OÜPalkmööbel OÜ, Restaureerimismeister OÜ, Sirje AS, Sanwood ASScanwood OÜSisustuskoda OÜ, Softest OÜ, Sternoberg OÜVelma Mööbel OÜVIP-Mööbel OÜVõru Empak ASWermo AS

Toetajaliikmed: ToolTrade Baltic OÜ Tooltech OÜ

Koostööpartnerid: Võrumaa Arenduskeskus, Põlvamaa Arenduskeskus;  Võrumaa Kutsehariduskeskuse Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus TSENTER

Ootame Kagu-Eesti Puiduklastriga liituma uusi ettevõtteid, vaata siia!

Klastri eesmärgid:

Koostöövõimalused:

Klaster on avatud koostööle teiste klastrite ja erialaliitudega, kes tegutsevad seotud valdkondades, samuti on klastriga oodatud liituma kõik valdkonna ettevõtted ning teised osapooled eeltoodud tegevusvaldkondades.

Tegevusvaldkonnad:

Klastri liikmesettevõtete peamisteks tegevusvaldkondadeks on puidu töötlemine ning mööbli ja mööblikomponentide tootmine.

Kui soovid meiega ühineda või saada täiendavat infot, siis helista tel 5302 5373 (arendusjuht Hille Lillemägi).

 

Projektid:

 

Kagu-Eesti Puiduklastri ajalugu

Meediakajastused