Kagu-Eesti Puiduklaster on avatud organisatsioon, mis tegutseb Lõuna-Eesti puidu- ja mööbliettevõtjaid koondava ühendusena. Klastrisse kuulub 26 mööbli- ja puiduvaldkonna ettevõtet ning 3 toetajaliiget.

Klastri liikmed:

Ami Treipuit OÜ, Antsla-Inno AS , A&Ed Wood OÜ,Deconord OÜEstopuit OÜ, Genetrade Wood Baltic OÜGuido Mööbel OÜKapa Puit OÜ, Kase Furniture OÜ; Kavval Reppän OÜ; Khis OÜ, Lasva Liimpuidu AS, Loov Interjöör OÜ, Palkmööbel OÜ, Restaureerimismeister OÜ, Sirje AS, Sanwood ASScanwood OÜSisustuskoda OÜ, Softest OÜ, Sternoberg OÜVelma Mööbel OÜVIP-Mööbel OÜVõru Empak ASWermo AS; Wohom OÜ

Toetajaliikmed: ToolTrade Baltic OÜ Tooltech OÜ; Cad4Wood

Koostööpartnerid: Võrumaa Arenduskeskus, Põlvamaa Arenduskeskus;  Võrumaa Kutsehariduskeskuse Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus TSENTER

Ootame klastriga liituma Kagu-Eesti puidu- ja mööbliettevõtteidVaata klastri tegevusi

Klastri eesmärgid:

Koostöövõimalused:

Klaster on avatud koostööle teiste klastrite ja erialaliitudega, kes tegutsevad seotud valdkondades, samuti on klastriga oodatud liituma kõik valdkonna ettevõtted ning teised osapooled eeltoodud tegevusvaldkondades.

Tegevusvaldkonnad:

Klastri liikmesettevõtete peamisteks tegevusvaldkondadeks on puidu töötlemine ning mööbli ja mööblikomponentide tootmine.

Kui soovid meiega ühineda või saada täiendavat infot, siis helista tel 5302 5373 (arendusjuht Hille Lillemägi).

 

Käimasolevad projektid:

Lõppenud projektid:

Kagu-Eesti Puiduklastri ajalugu

Meediakajastused