Genetrade Wood Baltic

Looduse ja innovatsiooni koosmõju

2006. aastal asutatud Genetrade Wood Baltic OÜ on Põlvas asuv tootmisettevõte, mille müügiesindus on Soomes Helsingis.

Meie ettevõte on spetsialiseerunud kvaliteetsete lehtpuidust saunasisustuste ja isetegemise saunapinkide valmistamisele.

Meie eesmärk on pakkuda klientidele parimaid saunalahendusi, mis on ühtaegu stiilsed ja vastupidavad. Genetrade Wood Baltic OÜ on pühendunud jätkusuutlikkusele ja keskkonnasõbralikkusele. Kasutame täielikult ära kõik tootmisprotsessis tekkivad jäätmed, aidates meil saavutada paremat rohelist jalajälge ja olla loodussõbralikum. See võimaldab meil pakkuda mitte ainult suurepäraseid tooteid, vaid ka aidata kaasa keskkonna säästmisele.

Genetrade Wood Baltic OÜ on pühendunud oma klientidele parima teeninduse ja toodete pakkumisele, tuues kokku looduse ilu ja tehnoloogia täpsuse. Kutsume teid tutvuma meie tootevalikuga ja kogema meie pühendumust kvaliteedile ja jätkusuutlikkusele. 

Kontakt

Kristo Vassila
+372 5342 6408
sauna@sauna.ee
sauna.ee

Tootmine

Meie tootmisruumid on varustatud kaasaegse tehnikaga, mis võimaldab meil rakendada erinevaid saunade komplekslahendusi. Uuenduslikud tehnoloogiad ja meie meeskonna oskused tagavad, et iga meie toode vastab kõrgeimatele kvaliteedi- ja disainistandarditele.
• Üldpind on ligikaudu 3000 ruutmeetrit, millest umbes 800 ruutmeetrit on tootmine.
• Eesti tehases töötab 13 ja Soome poolel 13 töötajat.

Rohelisema Põlvamaa märgistus

Oleme Rohelise Põlvamaa rühma liikmed. Roheline Põlvamaa kopramärk tõendab Põlvamaa kohalikku päritolu ja väärtusi. See tähistab meie rohelist suhtumist ja pühendumust olla oma tegevuses jätkusuutlik, puhas, taaskasutav ja hooliv.

Pildiga saunasein

Vaata sauna.ee veebilehelt erinevaid võimalusi leili- ja eesruumide sisustamiseks ning renoveerimiseks. Siit leiad kvaliteetsest puidust valmistatud voodri- ja lavalaudu, lavamooduleid ja tarvikuid.