Guido Mööbel

Kvaliteetne eritellimusmööbel

Guido Mööbel valmistab täispuidust ja MDF-plaadist mööblit.

  • Eritellimusmööbel,
  • Puidust trepid eramutesse ja asutustesse,
  • Köögikomplektid,
  • Lastemööbel kodudesse,
  • Lastelauad, -toolid, -voodid ja -kapid lasteaedadesse.

Enamus mööblit valmib eritellimusel, kuid lastelauad ja -toolid on olemas ka laos.

Vaata pildigaleriid Ilmatsalu lasteaiast

Kontakt

Guido Mööbel OÜ
Tel: +372 514 2939
e-kiri: guido@guidomoobel.ee
Tootmine: Väike-Kure, Varbuse küla, Põlvamaa

Lasteaia mööbel

Asjatundlik teenindus

Guido Mööbel OÜ tegutseb aastast 2000. Pikaajaliste kogemuste rakendamine tagab kliendile kõrge kvaliteediga toote. Kvaliteetmaterjalid, uudsed lahendused ning asjatundlik teenindamine aitavad leida just Teie kodule sobivaimad mööblilahendused. Lisaks nõustamisele materjalide alal, pakume ruumi mõõtmist, tehnika komplekteerimist ja kohaletoimetamist, mööbli paigaldamist ja garantiid.

Kvaliteetsed materjalid

Guido Kellamäe: "Toodangus kasutatavateks materjalideks on valdavalt kase- ja männipuit, muu puit vastavalt kliendi soovile. Meie oskused ja tootmisseaded võimaldavad kasutada erinevaid kvaliteetseid materjale: puitplaat materjal, täispuit, PLP, liimpuit, MDF. Lisaks pakume erinevate toodete viimistlus lahendusi: värvitud, peitsitud, lakitud, õlitatud, jne."

Guido mööbel pakub rõõmu nii suurtele kui väikestele. Laste arvates peab üks õige mööbel olema just nii värviline ja tugev. Meie peres leiab komplekt erineva suurustega värvilistest toolidest ja lauast kasutust joonistamisel ja kirjutamisel, aga mööbli tugevus ja erilisus laseb sellest vajadusel vormida näiteks sõjatandri, ehitusplatsi või kohviku.

Marianne Lillenberg