Anna tootmisjääkidele uus elu!

10. august 2020

10. august 2020

Pehme mööbli tootmisel tekib hulgaliselt mööbliriide jääke. Tükid on erineva suurusega ja erinevate mõõtmetega, kuid väga suure värvi- ja tekstuurivalikuga. Kagu-Eesti Puiduklaster ja Võru Empak kutsuvad kõiki loomingulisi inimesi ja nobenäppe kaasa lööma jääkide vähendamise aktsioonis. Tule võta Võru Empakist kotitäis jääke (tasuta muidugi) ja tee sellest midagi ägedat!

 

Siin piltidel on näiteks üks poekott, aga kindlasti oskate midagi toredamat välja pakkuda. Ootame teie pilte, mida kõike ägedat mööbliriide jääkidest teinud olete, aadressil info@puiduklaster.ee või veel parem, postitage pildid puiduklastri Facebooki lehele.

Lisaks sellele, et annate oma panuse jäätmete vähendamisse ja teete enda jaoks midagi vajalikku, annab Kagu-Eesti Puiduklaster kõige põnevamale lahendusele auhinna. Auhinnaks on  Võru Empakis valmistatud tumba. Auhinna jagame välja novembri lõpus, kuid projektil pole lõpptähtaega, sest jäätmeid tekib pidevalt juurde.

Riidejääkide koti (nii suure, kui soovid) saad tasuta Võru Empakist, Kubja tee 36, Võru. Enne helista ja lepi kokku tel 523 5128 (Remo).

Kui on tarvis riidejääkide kott Põlvasse või Tartusse transportida, siis helista 5302 5373 (Hille).

Hoia loodust ja arenda loovust!

 

Alumisel parempoolsel pildil: Võru Empaki juht Remo Allikas näitab, kui suur on kangavalik, millest saab valmistada pehmet mööblit.