Wermo tutvustab Kölni messil Eesti tippdisaini

11. jaanuar 2018

11. jaan 2018

Wermo esitleb 15. jaanuaril algaval Kölni messil väärika välimusega tammepuidust mööblisarja Säre. Säre disainer on Marti Pärna ja mööblisari sobib suurepäraselt modernsesse interjööri.

Messil näeb esmakordselt ka Leonhar Pfeiferi disainitud uusi tootesarju Havvej ja Renfrew. Uued tootesarjad on välja töötatud projekti „Kagu-Eesti Puiduklastri ekspordisuutlikkuse kasv läbi tootearenduse“  raames. Projekti rahastatakse läbi Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu fondi vahenditest.

 

 

AS Wermo eelkäija Võru Mööblivabrik varustas omal ajal Eesti kodusid nii ihaldatud sektsioonkappidega ja valmistas toona kümneid tuhandeid mööbliesemeid, mis leidsid koha nii siinsetes kui ka kaugetes kodudes.

«Tänapäeval on Wermo spetsialiseerunud eridisainiga piiratud mööblipartiide tootmisele elutuppa ja kodukontorisse. Enamik neist on professionaalsete disainerite tööd. Wermo mööbel on keskmisest keerukama ehituse, hea disaini ja kõrge kvaliteediga. 85% toodangust läheb eksporti EU riikidesse ja Venemaale,» teatab firma tegevjuht Tiit Kolk. «Nüüdisajal on meie 1947. aastal loodud ettevõte taas teel mööbli tootjast mööbli loojaks, omanäoliseks ja modernseks ettevõtteks.»

Täispuidust ja naturaalse spooniga kaetud mööbel sobib interjööri, mille kujundamisel on peamisteks märksõnadeks kvaliteet, lihtsus ja klassikalisus. Toodete viimistlemisel kasutatakse nii värvitud, lakitud kui ka õlitatud pinnatöötlust.

www.wermo.ee