Sisuko logo

Disainmööbel

 

Sisuko kaubamärki kandev mööbel on neile, kes hindavad

2008. aastast Sisustuskoda OÜ nime all tegutsenud firma aitab leida sobiva lahenduse, mis on kooskõlas kliendi soovide ja sisekujundusega.

Kvaliteetse eritellimusmööbli ja disaintoodete tootja Sisuko tegeleb aktiivselt koos Eesti ja Skandinaavia disaineritega omatoodete tootearenduse ja oma e-poes pakutava tootevaliku täiendamisega. E-kaubandusse suundumisel on Sisuko lisaks senistele tegevustele ka mitmete Skandinaavia disainerite loomingu maaletooja ja turustaja.

 

Sisuko pakub lisaks köögitarvikutele erinevaid disainvalgusteid, nagisid, söögilaudu ning toole.

Populaarsed on Sisuko «Gunda» seeria toolid, mis on saadaval erinevate kangaste ja nahaga. Nende vastupidavate ja mugavate toolidega on sisustatud restoranid ja kohvikud.

Samuti on disainikaubamajas väga populaarsed Sisuko laud «One» ja ergonoomiline töölaud «ErgoSmart» . «One» lauasüsteem koosneb kolmest väiksest lauast. Igal laual on oma lisafunktsioon, mis võimaldab neid kasutada kohvitassihoidjana, sülearvuti toena või lihtsalt diivanilauana. Ergonoomiline töölaud «Ergosmart» on loodud nõudlikule ja disaini hindavale kontoriinimesele.

Koduleht: sisuko.ee
Kirjuta: info(at)sisuko.ee
Aadress: Põllu 4, Võru, 65606 Võru maakond
Telefon: 512 8111

Sisustuskoda osaleb projektis Kagu-Eesti Puiduklastri ekspordisuutlikkuse kasv läbi tootearenduse

Kaido Mäesalu: “Olen koostöös Sisustuskojaga leidnud lahenduse oma kodu mööblile, tehes seda alates ideedest kuni mööbli paigalduseni. Vaatamata sellele, et projektis oli üksjagu väljakutseid, oleme koos abikaasaga lõppresultaadiga väga rahul. Meiepoolsed tänusõnad kogu selle firma personalile, ja eriti neile usinatele ja kaasamõtlevatele töötajatele, kes meie kodu sisustamisse panustasid. Edu ja jõudu Sisustuskojale edaspidiseks.”

Vaata Sisustuskoja mööblit Liblikaaia Villas

 

Tooted

Products

Products