Primewood

Voodrilauad, lavalauad ja sauna valmiselemendid

Primewood on lugu pühendumusest looduslikele puitmaterjalidele, kvaliteedile ja innovatsioonile.

Ettevõte asub ajaloolises tootmiskompleksis, kus on puitu töödeldud üle saja aasta. See ajalooline pärand on inspiratsiooniks ja põhjuseks jätkata traditsioonide austamist ning samal ajal pürgida uuenduslike lahenduste poole. Meie eesmärk on valmistada kestvaid tooteid, tagades, et ka tulevased põlvkonnad saavad nautida samu saunakogemusi ilma lisatasuta keskkonnale.

Meie tootevalik laieneb kiiresti, et vastata klientide muutuvatele vajadustele saunamaterjalide valdkonnas. Suudame pakkuda eritellimusel valmistatud lahendusi, mis vastavad ka kõige nõudlikumatele ootustele. Iga toode, mida me loome, on tulemus täpsusest ja hoolikusest, kasutades kaasaegseid masinaid.

Meie valikusse kuuluvad esmaklassilised voodrilauad, lavalauad ja mitmesugused sauna valmiselemendid, sealhulgas lavamoodulid ja pingid.

Primewood_Brochure

Primewood sauna materials

Floorwaves

Kontakt

Meelis Rull, juhatuse liige
meelis@primewood.ee
+372 5665 3224
primewood.ee

Tootmine

Primewood OÜ paikneb 2,66 ha suurusel maa-alal Karksi-Nuias, Mulgi vallas, Lõuna-Viljandimaal. Tootmispinda on ligikaudu 3300 ruutmeetrit. 2007. aastal valmis uus tootmishoone pindalaga 1000 ruutmeetrit.