Lihtsalt Muri ja Raudne Muri – taaskasutatud puidust nõud lemmikutele

14. aprill 2023

Muinasmööbel esitleb sisustusmessil Interjöör 2023 uusi serveerimisaluste sarjasid lemmikutele: Lihtsalt Muri ja Raudne Muri. Näha saab ka EGG sarja puunõusid ning taaskasutuspuidust disainmööblit.

Sisustusmess toimub 21. -23. aprillini Tallinnas. Vaata Muinasmööbli asukohta plaanil B1_hall

 

Muinasmööbel on Eesti käsitöömööbli tootja aastast 2009. Ettevõtte näo on kujundanud vana puitmaterjali taaskasutamine ja animistliku filosoofia järgimine.

Muinasmööbli visiooni looja ja hoidja Merike Erkmaa tutvustab oma ettevõtet nii:

Aegade jooksul oleme kõige enam valmistanud eritellimusel köögimööblit. Maalähedane stiil sobib hästi palkmajja ja naiselikum, õrnem vintage stiil linnakoju.
2014. aastal sündis puunõude bränd EGG. EGG peegeldab inimeste soovi jõuda oma ürgse olemuseni, nautida elu ja olla avatud uutele kogemustele.
Sari LOG, mis on inspireeritud puuhalust ja vanast eesti talupoja elutarkusest kasutada tarbeesemete valmistamisel ära puidu loomulikku vormi, oli nomineeritud Eesti disainiauhinnale ja valiti Eesti Disaini Aastaraamatusse 2013-2014. Sama sarjaga osalesime ka äriideede konkursil ETV saates Ajujaht, kus jõudsime TOP 20 hulka.

Suure loomaarmastuse ning praktilise vajaduse tunnetamise koosmõjus lõime 2022. aastal lemmikloomadele mõeldud taaskasutuspuidust serveerimiusaluste sarjad: Lihtsalt Muri ja Raudne Muri. Need on omanäolised tooted stiilsele ja arukale koerale.

B1_hall

Vaata pilte tehtud töödest