14. mai 2019

Tuled pimedasse ruumi, vajutad käega seinale (ups!), süttib tuli ja nähtavale ilmub kaunis köögimööbel. Nõjatud käega – avaneb külmkapi uks, vajutad näpuga – avaneb riiul, toksad jalaga – avaneb prügikast. Kas oled sattunud kosmoselaeva? Ei, see on Velma uus köögimööbli müügisalong Tartus Raatuse tn 18.

Need eelpool kirjeldatud vidinad on lisavõimalused, mida Velma eritellimusel tehtud köögimööbel pakub. Velma juht Veljo Kiigemägi räägib, et köögimööbli valmistamise kogemus ulatub neil 25 aasta taha. „1993. aastal alustasime just köögimööbli valdkonnas. Paigaldasime Taani kööke Eestis ja Lätis, hiljem hakkasime saadud kogemuste ja teadmiste põhjal ise kööke tootma. Vahepeal olid olulisemad projektid ja eksport ning salongi polnud. Täna avame taas oma klientidele müügisalongi, mis on suurepärase asukohaga ning meie soov on pakkuda võimalikult hubast keskkonda,“ sõnas Kiigemägi.

Klientidega otse suhtlema hakkav Tiiu Kilg tutvustab lahkelt köögi valimisel olulisi asju: sahtlite paiknemist ja sisu, tehnikat (millised on moodsad kraanikausid ja uuemad pliidid), aitab mööblit projekteerida, teeb hinnapakkumisi ja lõpuks saab klient 3D-joonisena näha, milline tulevane köök välja nägema hakkab.

Salongis saab uurida näidiseid ja seejärel endale tellida sobiva materjali, värvi, furnituuri ja tehnikaga kvaliteetse köögimööbli. Velma Mööbli lahke pererahvas ootab teid tööpäeviti kl 10 – 18 ja laupäeviti kl 10 -14.

www.velma.ee

Tekst ja pildid: Hille Lillemägi

Vaata avamispäeva pilte